Maale elama

Peaaegu kõik nädalavahetused möödunud aastal sai Sörves veedetud. Raadasime ümbrust, koristasime tube, koristasime kõrvalhooneid, ehitasime ja olime niisama muhedad. Mitte et kõik töö tehtud (oleks see vaid nii…)

Selle kõige tulemusena tegime otsuse kolida maale elama. Esialgu vaid kevad-suvi-sügis periood. Otsus sai tehtud juba veebruari kuu lõpul, kuid otsene sissekolimine toimus vist kuskil märtsi alguses. Saime kohe alguses päris tõsise katsumuse osaliseks, kuna millegipärast osutus märtsi algus selle talve kõige külmemaks kuuks. Praeguseks on külm taanduma hakanud ja viimased nädalad tõsiselt kaunis päiksepaisteline ilm olnud.

Enne sissekolimist tegime suurpuhastuse. Kutsusime pere ja sugulased kokku ning küürisime maja puhtaks. Selle tulemusel saime juurde ühe suure elutoa ning pisikese kabineti.

Kabinett tuli korda teha. Öigupoolest tegime sinna uue põranda, lae ning soojustasime välisseina ära. Valmis see ei saanudki, kuid kasutuskõlbuline on ta praegu ka. Lõplikult valmis saab see suvel.

IMG_1134

 

Poeg sai 3 aastaseks ning müttab iganes ringi. Eks ta kohaneb veel aga muidu tundub, et talle meeldib. Käime pea iga päev õues, teinekord saadan ta üksinda ja hoian aknast silma peal. Eks aed ole krundil ümber ja kaevuluugid peal. Linnas ei julgeks või siis ainult kui koguaeg akna peal passimas. Autotee lähedal.

Eks maal olegi põhiline, et laps tuleb kaasata tegevusse. Poiss oli suureks abiks koristustöödel.

IMG_1138

 

Eks tööga ole vähe keerulisem. Mina saan suures osas töö arvutiga tehtud, samamoodi ka öpingud kõrgkoolis. Naisele üritame kohta siin läheduses leida. Vast ole parim kui Salmele, sest seal on lasteaed ja kool. Eks näis, vajadusel helistame/käime kõik Sörve ps 50 ettevõtet läbi ning kui see ka ei aita, tuleb midagi ise ära teha.

Päikest!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s