ESTA TALK 15.09.1963 – 26.07.2019

Esta Talk sündis 15.09.1963 Kuressaares.

Pere noorima lapsena kasvas ta Sõrves Ula külas Usiniidi talus koos ema, isa ja õega. Peres peeti erinevaid põllumajandus loomi ning kasvatati aiasaadusi.

Esta koolitee sai alguse Rahuste algkoolist. Koolitee jätkus Torgu kaheksa klassilises põhikoolis. Erialane koolitee viis Esta Sõrvest eemale Vana-Vigalasse, kus ta aastatel 1980-1983 õppis meister köögiviljakasvatust.

Peale kooli suundus Esta tagasi Saaremaale ning asus töötama aiandis.

80date lõpus leidis Esta armastuse, mille tulemusel sündis 1990 a Estale poeg Andres Talk. Kahjuks viisid eluteed Esta ning lapse isa lahku ja Esta pidi poega üksinda kasvatama. Peale seda ei ole Esta oma südamesse ühtegi meest püsivalt lubanud.

Kooliteel ning erinevates töökohtades omandas Esta oma peamised elukestvad sõbrannad, kes jäid tema juttudesse ja meenutustesse igaveseks.

Esta oli olekult väga aktiivne, töökas, elurõõmus, puhtuse ja korra armastaja.

Rasked elukutsed ning üksikema roll röövisid Estalt tervise ning vaikselt ka elujõu. Ta andis kõik, mida võimalik oli anda oma pojale kasvatamise heaks. Alati oli söök olemas, tuba soe ning ema kellele muresid poetada ja rõõme jagada.

2010 sündis Estale lapselaps Joosep. Lapselast ootas ta väga ning oli õnnelik vanaemaks saamise üle. 2013 kolis noor pere ema kodust välja ning asus ema lapsepõlve tallu elama.

2016 aastal jäi Esta lõplikult pensionile lõpetades töötamise Gospa OÜs.

Esta armastas muusikat, häid talu toitusid ja toredat seltskonda.

Esta viimne teekond sai alguse 26-dal juulil 2019, kui ta läks hommikul pärast lapselapsele pudru keetmist külatänavale jalutama.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s